Malatya araç kiralama tecrübenize güven, hız, heyecan katmak istiyoruz. Özellikle şehir dışından Malatya ilimizi ziyarete gelen müşterilerimizin yolculuklarını, ziyaretlerini ucuza getirmek istediklerini bildiğimiz için MNKrentacar olarak bu nasıl başaracaklarını ve araç kiralama firması olarak kendilerine nasıl yardımcı olabileceğimizi açıklamak istedik.

Malatya Araç Kiralamada Güvenilir Firma

Malatya Ucuz Araç Kiralama

Malatya Ucuz Araç Kiralama

MNKrentacar Malatya’nın ilk ve en güvenilir araç kiralama planlamalarındandır. Malatya ve civar şehirlere 15 yılı aşkın bir süredir araç kiralama hizmetleri veren firmamız müşterilerine güvenilir olmanın yanında ucuz araç kiralama seçenekleri sunabilmektedir.

Araç kiralama konusunda Malatya’nın öncü ve köklü firması olan MNKrentacar, MNK Otu tarafından kurulmuştur. En ucuz araç kiralama seçenekleri sunarken firmamız yalnızca müsait araçları sunmaktadır, fakat bunun yanında müşterimizin isteğine göre, konforlu araçlarda temin etme kapasitemiz yüksektir.

Malatya’da Araç Kiralamayı Kolaylaştırıyoruz

Malatya Havalimanı Araç Kiralama

Malatya Havalimanı Araç Kiralama

Maltaya’da araç kiralamayı planlıyorsanız, yapmanız gereken tek şey ne zaman ve nerede araca ihtiyacınız olduğunu belirtmek. Bunun için İletişim sayfasından bize ulaşabilir veya 0532 417 15 37 telefon numarasından bize arayabilir veya info@mnkoto.com adresinden biz e-mail yazabilir ya da Anasayfadan  whatsup uygulaması üzerinden yazabilirsiniz.

Arzu ederseniz, Anasayfa’daki formu doldurarak seçtiğiniz aracı, gideceğiniz lokasyonları ve aracı seçerek otomatik olarak bize gönderebilirsiniz. 

Müsait ve sigortalı araçları kiraladıktan sonra bütün detaylar tarafınıza iletilir. Size gelen bilgiler dahilinde aracı Malatya’da nasıl teslim alabileceğiniz bildirilir, fakat müşterilerimizle tanışmak bizi her zaman onurlandıracağı için sizi ayrıca ofisimizde misafir etmek istediğimizi bilmenizi isteriz.

Eğer kiraladığınız aracı Malatya Erhaç Havalananından teslim alacaksanız MNKRentacar tabelasıyla sizi karşılıyoruz. Eğer, aracı Malatya merkez, otel, ev veya işleyişlerinde teslim almak isterseniz gerekli bilgileri firmamıza önceden bildirmemizde fayda var. Bu durumda araç Malatya’da bulunduğunuz lokasyona getiriliyor.

Malatya Ucuz Araç Kiralama Nasıl Oluyor?

Malatya Ucuz Kiralama 

Malatya Ucuz Kiralama

MNKRenacar olarak rekabetin en üst düzeyde olduğu fiyat politikası oluşturduk. Her bütçeye ve zevke göre araç seçenek yelpazemizi genişlettik. Malatya’da araç kiralamak isteyen müşterilerimize çok geniş yelpazede araç modeli seçeneği sunabildiğimiz için doğal olarak bu durum fiyatlara yansıyor.

MNKRentacar, MNKoto bünyesinde bir firma olduğu için yeni bir ofis kullanma gereği duymuyor, var olan ofisten yönetim gerçekleştiği için bir firmaya ekstra maliyet olan, ofis kiralama, tabela, reklam, tanıtım gibi işlere ayıracağı bütçeyi fiyat rekabetinde kullanıyor.

Bunun yanında Malatya araç kiralama işlemlerimizin tümünü internet üzerinden gerçekleştirdiğimiz için operasyon masraflarımızın maliyetleri düşmüş oluyor, haliyle bu durum araç kiralama fiyatlarına pozitif anlamda etki ediyor ve fiyatları düşük tutmayı başarabiliyoruz.

Havalimanı kira maliyetleri çok yüksek, bizim kiralama ofislerimiz havalimanı dışında Malatya ilimizin farklı semtlerinde bulunuyor. Bundan dolayı düşük kira maliyetleri de bizim bizim fiyatlarda bazen %50 lere kadar indirim yapmamızı sağlıyor.

Malatya araç kiralama fiyatlarını minimumda tutmayı bu şekilde başarıp müşterimizi fiyatlar konusunda memnun ederken, firmamızın hizmet politikasına uygun olarak kesinlikle hizmet kalitesinden ödün vermiyoruz.

Malatya Ucuz Araç Kiralama İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

Malatya Ucuz Oto Kiralama

Malatya Ucuz Oto Kiralama

Malatya’da ucuz oto kiralamak için neden bizi tercih etmelisiniz? yukarıda sıraladığımız nedenler dışında;

  • Bize güvene bilirsiniz,
  • İşimizi tutkuyla yapıyoruz ve maksimum müşteri memnuniyeti hedefliyoruz,
  • Araç kiralama bizim işimiz, Malatya Araç Kirama Firması olarak öncüyüz,
  • Araç kiralama konusunda uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz var,
  • Fiyatları minimumda tutarak Malatya ziyaretinizi ekonomik rakamlarla tamamlamanıza katkıda bulunmak istiyoruz.

Firmanız, araçlarımız, hizmetlerimiz ve araç kiralama fiyatı hakkında bilgi almak için 7/24 çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.