Hakkımızda

Otomobillerin bir lüks değil hayatın en önemli ihtiyacı olduğu anlaşılalı oldukça uzun zaman oluyor. Günümüzde her yere erişim için tercih edilen otomobiller sürekli olarak kendilerini yenileyerek farklı teknolojilerle insanlığa hizmet ediyor. Ancak çeşitli şekillerde otomobil sahibi olmayan birçok kişinin ihtiyaç anında imdadına yetişen firmamız son derece nitelikli bir hizmet sunarak alanında bir zirve marka olarak

MNK Malatya Araç Kiralama

MNK Malatya Araç Kiralama

Malatya’da oto kiralama hizmeti veriyor. Oldukça uzun zamandır bu sektörde bulunan firmamızın sunmuş olduğu kaliteli hizmetler sayesinde bir marka değeri olarak adı ön sıralarda geçmektedir. Malatya oto kiralama çözümlerimiz son derece modern uygulamalar olduğundan dolayı her türlü müşteri talebine kaliteli şekilde cevaplar verilmektedir. Bu sebeple günümüzün en önemli ihtiyaçlarından olan araç kiralama noktasında Malatya’da öne çıkan bir firma olarak yolumuza devam ediyoruz.

Biz Kimiz?

Bulunduğumuz lokasyonda Malatya araç kiralama talepleri bakımından ilk akla gelen firma olarak yüz güldüren sonuçlara imza atmaktayız. Son derece kaliteli uygulamalar geliştirerek güvenli bir şekilde araç kiralanması için bütün müşterilerimize özel hissettirecek nitelikli uygulamalar geliştirmekteyiz. Uygulamalarımız arasında yer alan Malatya rent a car çözümleri bütün müşterilerimizin memnuniyeti ile karşılanmaktadır.

Her bütçeye hitap edecek farklı bir çözümün yer aldığı geniş araç filomuzda bireysel taleplerden kurumsal isteklere kadar geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet sunulmaktadır. Sunmuş olduğumuz bütün hizmetler çeşitli evraklarla kayıt altına alındığından dolayı tüm müşterilerimizin güvenliği öncelikli esas olarak firmamızın prensipleri arasında yer almaktadır. Böylece bize müracaat eden bütün müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli ve yeni model araçlarla onlara yardımcı olunmaktadır.

Hizmet portföyümüz oldukça geniş olduğu için iletişime geçen müşterilerin bütün ihtiyaçları uzman kadromuz tarafından detaylı bir şekilde dinlenmekte ve en makul bir çözüm ile cevap verilmektedir. Bu sebeple son derece geniş bir araç filosunu barındıran firmamız sürekli olarak yeni araçlarla geniş olan araç konseptini de yenilemektedir.

Dünyanın bütün kalburüstü markalarının son model araçları firmamızın ürün portföyünde yer almaktadır. Ayrıca bütün araçlar kiralanmadan önce kesinlikle teknik bakımdan geçirilmekte, araç ile ilgili en önemli olan hususlar bir kez daha uzman bir kadro tarafından takip edilmektedir. Araçları kiralamadan önce her türlü bakımını kapsayan geniş bir teknik muayene konseptiyle müşterilerimize sunulmuş olan araçlar hiçbir şekilde sorun çıkartmamaktadır.

Her türlü İhtiyaca cevap verebilmek için Malatya Erhaç Havalimanı Araç Kiralama uygulaması da firmamızın hizmet repertuarında yer almaktadır. Malatya’yı dünyaya bağlamakta olan Erhaç Havalimanında her gün binlerce yolcu indikten sonra şehir içi erişim için çok büyük bir sıkıntı yaşamaktadır. Hâlbuki firmamızın sunmuş olduğu kaliteli havalimanı transfer çözümüyle istenen yere müşterilerimiz transfer edilebilmektedir. Şoförlü transfer hizmetlerinin tamamında ileri sürüş teknikleri hâkim son derece donanımlı sürücüler devreye girmektedir. Bu sebeple hiçbir sorun yaşamadan Malatya Erhaç havalimanından istenen şehir içi veya şehirlerarası mesafelere transfer hizmeti sunabilmekteyiz.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillenmekte olan hizmet yelpazemizde yer alan Malatya VİP araç kiralama uygulaması da en çok beğenilen çözümlerimiz arasında yerini almış durumdadır. Gerek Malatya genelinde ve şehirlerarası erişimde yapılacak iş seyahatleri için gerekse özel anlarda lüks ve kaliteyi bir arada yaşamak isteyen müşterilerimiz için VIP araç konseptinde yer alan son derece lüks modellerimiz bulunmaktadır.

Araç içi dizaynlarında oldukça ince bir çalışmaya imza atıldığından dolayı en uzun seyahatlerde dahi son derece efektif sonuçlar alınabilen bu lüks araçlarda bütün teknolojik donanım ve konfor unsurları yer almaktadır. İstendiğinde sürücülü bir şekilde VIP araç kiralama hizmetinin de bulunduğu firmamız aynı zamanda düğün araç kiralama konseptiyle yeni evlenecek çiftlere de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

Düğün sonrası ve öncesinde gerek düğün arabası ihtiyaçlarında gerekse düğün misafirlerinin mobilizasyonu noktasında yine firmamızın kaliteli uygulamaları devreye girebilmektedir. Böylece en küçük araç taleplerinden kalabalık grupların transferini kapsayan çeşitli çözümlere kadar çok geniş bir hizmet portföyü ile Malatya genelinde hatırı sayılır bir müşteri ağına hizmet sunulmaktadır.

Ayrıca kurumsal çözümlerimiz arasında yer alan Malatya filo kiralama çok ayrı bir uygulama olarak ön plana çıkmaktadır. İsteyen her türlü firmaya nitelikli araçlardan oluşan bir filo kiralayabilmekteyiz. Filo kiralamada kasko, sigorta, teknik bakım, yol desteği, lastik desteği, gerekirse sürücü opsiyonu da kiralama konseptinin içerisinde bulunabilmektedir. Böylece gerek bireysel talepler için gerekse kurumsal ihtiyaçlar için firmamız her türlü modern ve kaliteli çözümleri üretebilmektedir.

Misyonumuz

  • Var olan müşteri ağını asla yeterli görmeyerek her zaman için daha geniş bir kitleye hitap etmek için en modern ve kaliteli uygulamaları Malatya halkına sunmak.
  • Malatya oto kiralama firması kurumsal kimliği gereği alanında bir marka değer olarak her zaman en yeni çözümleri teknolojik gelişmeleri müşterilerimize sunmak.
  • Teknik ekibimizle birlikte müşteri memnuniyetini merkeze alan hizmet portföyü ile kaliteden asla taviz vermeden en ekonomik çözümleri talep eden müşterilerimize ulaştırmak.

Malatya’da güvenceli, kaliteli araç kiralama tecrübenizi bizimle yaşamak için lütfen iletişime geçiniz 

Mobil: 0532 417 15 37