Hizmetlerimiz

Günümüzde çok farklı gerekçelerle araç kiralama talepleri firmamıza ulaşmaktadır. Malatya’da çok uzun zamandır kaliteli hizmetlerle ön plana çıkan firmamız oldukça yüz güldüren Malatya oto kiralama çözümleriyle bölgede bir marka değeri olarak ön plana çıkmaktadır.

Bazıları için bir seyahat veya gezi planında yer alması gereken araç kiralama uygulamalarımız bazıları içinse bir iş seyahati noktasında oldukça elzem çözümlere dönüşebilmektedir. Hangi gaye ile olursa olsun araç kiralama talebi ile bize başvuran bütün müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için oldukça donanımlı bir ekiple hizmet sunmaktayız.

En Kaliteli Malatya Araç Kiralama Hizmetleri

Malatya Araç Kiralama

Malatya Araç Kiralama

Bu kaliteli hizmetin gerçekleşebilmesi için hiçbir masraftan kaçınmayan firmamız araç kiralama çözümleri noktasında en modern ve yeni araçlarla geniş bir filoya sahiptir. Her sene çeşitli şekillerde güncellenmekte olduğumuz araç filomuzda bireysel taleplerden kurumsal çözümlere kadar geniş bir zeminde müşterilerimize yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Malatya araç kiralama taleplerinin tamamına cevap verebilmek için oldukça teknolojik bir altyapıyla oluşturduğumuz internet sitemizden iletişim bilgileri ile bizimle irtibata geçilmesi yeterlidir. Bir telefonla araç kiralama talepleriniz alınıp en acil anlarınızda bile yanınızda olabilmekteyiz.

Malatya Rent A Kar Kurumsal Çözümleri

Malatya Oto Kiralama Hizmetleri

Malatya Oto Kiralama Hizmetleri

Tamamen kurumsal kimlik ile hareket etmekte olan firmamız son derece yüz güldüren bir hizmet portföyü ile geniş konseptte çözümler sunmaktadır. Malatya rent a kar çözümleri içerisinde her bütçeye hitap eden farklı bir araç seçeneği mutlaka bulunmaktadır. Ailenizle tatile gitmek için bir araç arıyorsanız en ekonomik çözümler yine firmamız ürün konseptinde yerini almış durumdadır.

Eğer talebiniz daha geniş hacimli ve bir grup seyahatine imkân verecek olan araçlar ise donanımlı ve nitelikli olan minibüslerimizle yine sizin yanınızda olabilmekteyiz. Gerek şehir içi erişimlerinde gerekse şehirlerarası uzun seyahatlerde ihtiyacınız olabilecek her türlü araç profili firmamız konseptinde yer almaktadır.

Özellikle iş seyahatleri için talep edilmekte olan Malatya VIP araç kiralama çözümümüz takdir edilmektedir. Zira en lüks modeller ile donanımlı araçlara sahip olan firmamız istenen her türlü çözümü sunabilmektedir.

Araç içinde koltuk arkası paneller, LED televizyonlar, internet bağlantıları, karşılıklı konuşlandırılan koltuklar, çalışma masası ve daha pek çok opsiyon bulunmaktadır. Ayrıca VIP araç kiralama konseptinde yer alan VIP minibüslerle en uzak seyahatler dahi sizin için konforlu ve keyifli dakikalara dönüşecektir.

Eğer Malatya’ya yapacak olduğunuz seyahatler için uçağı tercih ediyorsanız havalimanında indikten sonra mutlaka şehir içerisinde erişim için araca ihtiyacınız olacaktır. Bu durumda uçakla yapmış olduğunuz zaman tasarrufunu taksi veya toplu taşıma araçlarıyla ziyan etmenize gerek yok. Zira firmamız son derece modern uygulamalar geliştirerek Malatya Havalimanı Araç Kiralama hizmeti sunmaktadır.

Transfer hizmetlerimizin tamamında oldukça nitelikli ve eğitimli sürücüler devreye girdiğinden dolayı hiçbir sorun yaşanmadan otelinize veya gezmek istediğiniz lokasyona bırakılabilmektesiniz. Talep doğrultusunda tekrar otelden alınıp Havalimanı’na götürülme de bizim için son derece kolaydır. Transfer uygulamalarında devreye giren bütün araçlarda hem ekonomik hem de kaliteli çözümler yer almaktadır.

Günümüzde sıfır araç fiyatlarının oldukça yüksek seviyelerde bulunması sebebiyle birçok kurum veya firma sıfır araç satın almak yerine filo kiralamayı tercih etmektedir. Bu sayede birçok avantajın da sahibi olmaktadırlar. Bu avantajlar içerisinde aracın bütün teknik bakımlarının, muayenelerinin, vergi ödemelerinin bizim tarafımızdan yapılması oldukça cazip gelmektedir. Zira firmaların ekstra bir kalem olarak sıfır araç satın alıp kullanmaları yerine sunmuş olduğumuz Malatya filo kiralama çözümüyle birlikte istenen sayılarda ve kalitede aracı kiralama yöntemine başvurabilirler. Bu şekilde firmamızın sunmuş olduğu alternatif ve ek opsiyonlarla istenen sürelerde filo kiralama çözümüyle kurumlarının ihtiyaç duyduğu şehir içi ve şehirlerarası erişimde hiçbir sıkıntı yaşamayacaklardır.

Tüm taleplere cevap verebilmek için son derece geniş bir hizmet portföyü oluşturduğumuzdan dolayı her türlü müşterimizin araç kiralama ihtiyacına anında çözümler sunabilmekteyiz. Malatya Düğün araç kiralama uygulamamız da sunmuş olduğumuz çözümler arasında özel bir yerde durmaktadır. Düğünden önce gelin ve damatların beğenecekleri istedikleri kalitede ve lükste olan aracı kiralamaları için her türlü kolaylık sağlamaktadır. Böylece düğün sırasında son derece gösterişli bir şekilde süslenmiş olan araçla birlikte bu önemli anlarında da firmamız yeni çiftlerin yanında olacaktır.

Ayrıca düğün sırasında bütün misafirlerin çeşitli şekillerde taşınması ve mobilizasyonu içinde firmamızın toplu taşıma araçlarına göz atılabilir. Gerektiğinde minibüs hatta otobüs dahi firmamız tarafından talep eden müşterilerimize çözüm olarak sunulabilmektedir.

En Ekonomik Malatya Araç Kiralama Uygulamaları

Çağı yakalayabilmek için en modern uygulamaların Entegre edildiği firmamız bünyesinde son derece efektif çözümler bulunmaktadır. Bütün araçlarımızın tamamı teknik bakıma girmekte oldukça nitelikli servislerin elinden geçerek kiralama öncesi hazır hale getirilmektedir.

Lastik bakımından yağ bakımına cam suyunun kontrolünden aracın yürüyen aksamlarının gözden geçirilmesine kadar çok geniş bir profilde araçlar bakıma sokulmaktadır. Böylece Malatya araç kiralama çözümlerinin tamamında müşterilerimizin güvenliği ön planda tutularak son derece uygun fiyatlarla her bütçeye hitap edilmektedir. Kredi kartına taksit opsiyonunun bulunduğu firmamız aynı zamanda sigorta ve kasko işlemlerini de çok hızlı bir şekilde tamamlayarak araçları resmi evrakları tam bir şekilde müşterilere sunmaktadır.

İstenen periyotlarda araç kiralama konseptinin yer aldığı firmamızda günlük, haftalık, aylık hatta daha uzun periyotlarda da araç kiralama opsiyonundan faydalanabilirsiniz.