Malatya Filo Kiralama

Firmalara sermayeden toplu çıkış yapmak zorunda kalmadan, firmanın içerisinde olduğu şartlara uygun şekilde ve uzun süreli olarak araç temin etmenin en uygun yöntemi filo kiralama hizmetlerinden yararlanmaktır.

Uzun süreli araç kiralama anlamında kullanılmakta olan filo kiralama kurumsal firmalar tarafından yaygın olarak tercih edilen avantajlı bir uygulamadır.

Bu hizmet firmalara alternatifler arsında en ekonomik ve etkin olanını tercih etme ve kolaylıkla değerlendirmeye başlama olanağı sunmaktadır.

Malatya Filo Kiralama Bizim İşimiz

Malatya Filo Kiralama Bizim İşimiz

Malatya Filo Kiralama Bizim İşimiz

Malatya Filo Kiralama hizmetleri firmaları satın alma maliyetlerine katlanmaktan kurtarmanın yanında firma filosunu oluştururken ihtiyaca uygun aracı bularak uygun fiyattan satın alma, ihtiyaç sona erdiğinde satış işlemlerini gerçekleştirme gibi işlemleri yapmaktan kurtarmaktadır. Buna ek olarak Malatya Filo Kiralama hizmetimizden yararlandığınızda sahip olduğunuz araçlar için takip etmek zorunda olduğunuz tamir ve bakım ile vergi ve benzeri zorunlu ödemelerin ve diğer operasyonel işlemlerin yapılmasında sorumluluğunuz ve katlanmanız gereken maliyetler ortadan kalkacaktır.

Araç satın almanın firmaya değer katacağını ve kiralama bedelinin araç satın alma bedeline ulaşacağını düşünerek filo kiralama hizmetinden uzak durmak isteyenler bulunabilmektedir. Ancak gerçek maliyetler değerlendirilerek detaylı hesaplama yapıldığında satın alma maliyetinin hem kısa hem de uzun vadede kiralama maliyetlerinden çok daha fazla olduğu anlaşılacaktır. Araç satın almayı tercih ettiğiniz durumda katlanmanız gereken maliyetler arasında şu hususlar yer almaktadır:

 • Sıfır araç satın aldığınızda ikinci el satış fiyatı ile katlandığınız maliyet arasındaki amortisman gideri dolayısıyla oluşan fark
 • Araç satın almak için katlandığınız finansman maliyeti veya satın alma işlemini öz sermaye ile gerçekleştirmeniz halinde sermayenizi faaliyet alanınızda değerlendirememenizden dolayı katlandığınız alternatif maliyet
 • Satın alınan araç için ödemek zorunda olduğunuz işletim maliyetleri: Yıllık motorlu taşıt vergisi ve sigorta ödemeleri, düzenli bakım giderleri, yıpranma veya mevsim kaynaklı lastik değişim maliyetleri
 • Satın alınan araç katlanmak zorunda olduğunuz operasyonel maliyetler

Malatya Filo Kiralamada Neden Biz?

Malatya Filo Kiralamada Neden Biz

Malatya Filo Kiralamada Neden Biz

Firmanızda ihtiyaç duyduğunuz farklı özelliklerde araçları satın almak yerine Malatya Filo Kiralama hizmetimizden yararlanmayı tercih etmeniz halinde birçok avantajdan yararlanma olanağına sahip olabilirsiniz.

 • Araç satın alma maliyeti firmamızın ödemesi gereken maliyetler arasında yer alacağından bu amaçla şirketinizde toplu nakit çıkışı yapmanız ya da banka kredisi kullanmanız gerekmez. Bu sayede kaynaklarınızı faaliyet alanınıza yöneltebilirsiniz.
 • Sermayeden araç satın almak için yüklü bir çıkış yapmanız gerekmediğinde mali yapınız daha güçlü bir görünüme kavuşur.
 • Filo kiralama hizmetinden yararlanarak bütçe sınırlarınız sebebiyle satın alma olanağınız bulunmayan özel araçları da yalnızca kiralama maliyeti ile kullanabilirsiniz.
 • Malatya Filo Kiralama hizmetimizden yararlanarak kiraladığınız araçların motorlu taşıtlar vergisi ve diğer zorunlu ödeme niteliğindeki sigorta ve kasko ödemeleri tarafımızdan karşılanmaktadır. Ayrıca mevsime uygun lastik değişimleri ve diğer bakım onarımlarla ilgili maliyetlere de katlanmak zorunda kalmazsınız.
 • Malatya Filo Kiralama ile kiraladığınız araçları kolayca ve dilediğiniz zamanda değiştirmenize ya da kullanmıyorsanız iade etmenize olanak tanıyoruz. Buna karşın araç satın almanız halinde değişim ve satış işlemlerinde birtakım zorluk ve maliyetler ile karşılaşmanız kaçınılmazdır.
 • Kiraladığınız filoda yer alan araçlardan herhangi biri kullanılamayacak duruma gelirse onun yerine başka bir araç kullanmanızı sağladığımızdan dolayı işlerinizin aksamasının önüne geçme imkânına sahip olursunuz. Ayrıca bu işlemleri yürütmek üzere personel çalıştırmanız ya da zaman ayırmanız gerekmez.
 • Operasyonel işlemler ile firmamız ilgileneceğinden bu konuda bir personel görevlendirme sorumluluğunuz ortadan kalkar ve faaliyet gösterdiğiniz sektör ile ilgili konulara daha fazla zaman ve personel ayırabilirsiniz.
 • Malatya Filo Kiralama olarak firmalara araç konusunda sabit maliyetlere katlanma olanağı sunuyoruz. Filo kiralama hizmetimizden yararlandığınızda belirsiz maliyetler ortaya çıkması halinde herhangi bir sorumluluk üstlenmek zorunda kalmazsınız.

Filo kiralama özellikle kurumsal firmalar için işleri kolaylaştıran bir hizmet olmakla birlikte avantajlardan sorunsuz bir şekilde yararlanmak için hizmet alınan firmanın seçimi büyük önem taşımaktadır. Firmalar için oldukça önemli olan zaman yönetimi konusunda hassasiyet gösteren, araç portföyü geniş, çalışanları deneyimli ve profesyonel olan bir firma ile çalışmanız yararlı olacaktır. Bu açıdan Malatya Filo Kiralama olarak ciddiyetle yürüttüğümüz filo kiralama hizmetinde müşteri odaklı ve mümkün olduğunca sorun çıkmayacak şekilde çalışmakta, olumsuz bir durum yaşanacak olması halinde ise çözüm bulma çabası içerisinde olmaktayız. Portföyümüzde yer alan araçların bakım ve onarımlarını düzenli bir şekilde yaptırarak kullanım aşamasında bir sorun yaşamamanız için çalışmaktayız.

Malatya Filo Kiralama Fiyatları

Malatya Filo Kiralama Fiyatları

Malatya Filo Kiralama Fiyatları

Malatya Filo Kiralama fiyatlarımız ihtiyaçların farklı olması ve sunulan hizmetlerin de buna uygun olarak değişmesi nedeniyle farklılık göstermektedir. Temel hizmetlerin yanı sıra ekstra hizmet talep eden müşterilerimiz için fiyatlarda değişiklik olmak kaydıyla filo kiralamada ek hizmetlerden yararlanma olanağı sunuyoruz. Sizin için en uygun teklifi almak üzere firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Filo kiralamada günün her saatinde yararlanabileceğiniz yol yardımı, ikame araç, bakım ve onarım için anlaşmalı servis, kaza durumunda tutanağa veya beyana dayalı olarak hasarın giderilmesi, vergi ve sigorta bedellerinin ödenmesi, araç muayenesinin yaptırılması, lastiklerin mevsime ve kilometreye bağlı olarak değiştirilmesi gibi farklı hizmet içerikleri bulunmaktadır. Bu hizmetlerin bir kısmından tüm filo kiralaması yapanlar yararlanırken bir kısmı ödeme farklılığı olan müşterilerimiz için geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için web sitemizi inceleyebilir ve müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.